Müşteri Hizmetleri;

0532 798 37 81

Bize Yazın;

iletisimtursannakliye.@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Parça Eşya Taşıma

Gerek İstanbul sınırıları içerisinde gerekse istanbul dışındaki şehirlere parça eşya gönderimi sağlıyoruz.Parça eşya taşımacılığı konusunda firmamız eşya ambalaj ve paketleme sistemiyle bir kaç eşyanız dahi olsa istediğiniz güzergaha uygun fiyatlara gönderim sağlıyor.

Eşyalarınız Uzman ekibimiz tarafından özenli titiz bir şekilde ambalaj ve paketleme gerçekleştirerek eşyalarınızın zarar görme yüzdesini neredeyse sıfıra indirmektedir.Parça eşya nakliyesi firmamız tarafından 2012 yılında başlamıştır.

Peki Şehirler arası nakliyat yaparken parça eşyalarınız nasıl bir sistemle gönderiliyor ?

Parça eşya şehirler arası nakliye yapan en büyük araçlarımızda sizin eşyalarınızın dışında başka müşterilerimizin eşyaları ile beraber gönderiyoruz.

Eşyalarınız karışır mı ? 

Hayır karışmaz kapalı kasa içerisinde perde sistemi ile eşyalarınız karışmaz.Sizin eşyalarınızdan önce yüklenen eşya hangi müşteriye aitse eşyalar önce istiflenir daha sonra perde çekilip isimlendirilir.Bundan sonra hangi eşya yüklenecekse o eşyalar yüklenmektedir.

Parça eşya taşıma sigortası taşıma maliyetinin dışında ek bir maliyettir.Siz dilediğiniz rakam üzerinden sigorta yapılır.Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Anadolu Yakası : 0216 577 01 41 - Avrupa Yakası : 0212 211 00 01