Müşteri Hizmetleri;

0532 798 37 81

Bize Yazın;

iletisimtursannakliye.@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

K.Çekmece Evden Eve Nakliyat

Tursan evden eve nakliyat 1980 yılından beri Küçükçekmece'de sayısız ev, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti yapmaktadır.Özellikle kentsel dönüşümün olduğu semtlerden biri olan Küçükçekmece'de evden eve nakliyat firmaları arasında tercih edilen nakliye firması haline geldik.

Koşulsuz ve sınırsız hizmet anlayışımızla Küçükçekmece nakliye için bize ulaşan değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız ve kazanmaya devam ediyoruz.Garantili ve sigortalı taşımalarımızla müşterilerimizin güvenini kazanan eşya ambalaj ve paketlemesini profesyonel eğitimli personellerimizle gerçekleştirerek sürekli tavsiye edilen önerilen firma olduk.Bu özgüvenin bize getirmiş olduğu hisle hem çalışma alanımızı hem personellerimizi hemde hizmetlerimize yenilik katarak gücümüze güç katıyoruz.

Peki Bize Nasıl Güvenebilirsiniz ?

Bu gibi aklınıza gelebilecek sorularınıza her türlü cevabı vererek kafanızda soru işareti bırakmadan size güven sağlarız çünkü biz kendimizden eminiz...

Küçükçekmece evden eve nakliye için bizimle taşınan müşterilerimiz bir dahaki taşımada %20 indirimli fiyatlarımızla taşınma imkanına sahip oluyor.

Küçükçekmece evden eve nakliyat için bizi tercih eden müşterilerimize şehirler arası nakliyat hizmetide sağlamaktayız.Türkiye'nin neresi olursa olsun evinizi Küçükçekmece'den bir başka şehre taşıma işlemini sorunsuz sıkıntısız taşırız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Anadolu Yakası : 0216 577 01 41 - Avrupa Yakası : 0212 211 00 01