Müşteri Hizmetleri;

0532 798 37 81

Bize Yazın;

iletisimtursannakliye.@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Hakkımızda

BİZ KİMİZ !!!

Tursan Nakliyat KURUMSAL bir aile şirketidir.1982 yılında amcazademiz İDRİS TURSAN tarafından kurulmuştur.Amcazademiz nakliye sektörüne atıldığı yıllarda nakliye firmalarının sayısı azdı.1981 yılında ilk aracını alarak bu işe 1982 yılında başlamıştır ve günümüze kadar kendisini yenileyerek,geliştirerek bu noktaya kadar ulaşmıştır. Evden eve nakliyat,ofis taşımacılığı,fuar taşımacılığı,şehirler arası nakliyat,hastane,dershane taşımacılığı ve son olarak eşya depolama hizmetlerini ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. İdris Tursan Baskı Tekstili sektörüne atıldıktan sonra firmanın tüm yetkisini yiğenlerine bırakmıştır.Tursan nakliye olarak sürekli gelişen,kendisini yenileyen günümüz teknolojisine ayak uydurarak İstanbul nakliyat sektöründe lider firmalardan bir tanesi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Tursan nakliye kurumsal bir firma olarak müşterilerine daima önem ve değer vererek çalışmalarını sürdürmektedir.Yapılan bütün çalışmalar müşterilerinin memnuniyetini artırmak için özverili bir çalışma sergilemektedir.İstanbul evden eve nakliyat sektöründe günümüzde bakıldığı zaman binlerce sayısını sayamayacağımız bir çok nakliye firması veya korsan nakliyeciler vardır.

Biz Tursan nakliyat ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her türlü güveni her türlü yasal olan belgelerimizi gösterir,kanıtlar müşterilerimize güven veririz.yapılan bütün taşımalarda verdiğimiz sözler ve prensiplerimiz doğrultusunda çalışırız.

Evden eve taşınırken en önemli kurallardan bir tanesi taşıma işlemini gerçekleştirecek nakliyeci KORSAN MI  ? yoksa KURUMSAL MI ? buna dikkat ederek gerekli olan belgeleri incelemenizi öneririz.
Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Anadolu Yakası : 0216 577 01 41 - Avrupa Yakası : 0212 211 00 01