Müşteri Hizmetleri;

0532 798 37 81

Bize Yazın;

iletisimtursannakliye.@gmail.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Esenler Evden Eve Nakliyat

ESENLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşımacılık sektöründe hizmet veren Esenler evden eve nakliyat firması,tüm eşyaları profesyonel bir şekilde talep edilen adreslere götürmektedir.

Uygulamalar sırasında en küçük bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Zira firma eşyaların zarara uğramaması için her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır. Ayrıca istanbul'un tüm ilçelerine anlık olarak araç tahsis edilmektedir Esenler evden eve nakliyat, ofis ,parça eşya ve kurumsal yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Taşıma işlemleri ise, müşterilere söz verilen süreler içerisinde tamamlanmakta ve herhangi bir gecikmenin yaşanması engellenmektedir. Esenler nakliyat sayesinde tüm yükler sıfır risk ile işlem görmektedir.

Paketleme Ve Montaj

Esenler evden eve nakliyat firması, taşıma işlemleri öncesinde tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Paketleme ise, yüklerin fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirilmektedir. Cam, sehpa ve vazo gibi kırılgan malzemeler için de kutulama desteği sunulmaktadır.

Ayrıca paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar kullanılmaktadır. Nakliyat işlemlerinin en zorlu aşaması olan eşyaların montajı, firma personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Esenler evden eve nakliyat, müşterilerine zahmetsiz bir hizmet sunmakla beraber, taşıma sırasında en ufak bir problemin yaşanmasını önlemektedir. Paketleme ve montaj desteği, ofis parça eşya, kurumsal yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda da verilmektedir. Bu destekler içinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir.

Genel Hizmetler

Bir nakliyat hizmetinin profesyonelce verilebilmesi için kapalı kasa araçlara ve alanında uzman ekiplere ihtiyaç duyulmaktadır.

Esenler evden eve taşımacılık, firması ise, bu nokta da dört dörtlük bir destek sağlamaktadır. Zira tüm eşyalar, sadece alanında uzman personeller tarafından paketlemekte ve montaj edilmektedir. Ayrıca firma her yüke özel olarak araç tahsis edebilmektedir.

Taşıma süresi maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Yüksek katlı binalar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. Asansör sistemleri sayesinde tüm eşyalar pratik bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.Esenler evden eve nakliyat, firması şehirlerarası nakliyat noktasında da müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır.

Esenler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Esenler evden eve nakliyat fiyatları, makul rakamlardan oluşmaktadır. Müşterilere özel indirim ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Firma personelleri taşınması planlanan eşyaları inceletikten sonra maliyet hesaplamalarını gerçekleştirmektedir: Bu sayede ilerleyen dönemlerde ek bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir. Sizde hemen Esenler evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilir ve konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca anlık araç ihtiyaçlarınızı da firma bünyesinden Karşılayabilirsiniz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Anadolu Yakası : 0216 577 01 41 - Avrupa Yakası : 0212 211 00 01